Kamagra i jej alternatywy

15 sierpnia, 2019  |  artykuły

Zaburzenia wzwodu mogą być leczone na wiele sposób. Większość mężczyzn decyduje się na przyjmowanie doustnych środków, które po połknięciu przez parę godzin umożliwiają uzyskanie erekcji oraz współżycie. Jednakże, impotencja powinna być leczona również doraźnie. Chodzi o to, żeby zmagać się z przyczynami choroby, a nie tylko z jej konsekwencjami czytaj więcej tutaj. Często konieczne są wizyty u psychologa, który oferuje kilka rodzajów terapii. Mowa o sesjach indywidualnych bądź w towarzystwie partnerki oraz hipnozie. Pierwsza z nich sprawdza się najlepiej w sytuacji, gdy impotencja jest ściśle związana z blokadami bądź urazami seksualnymi, przekazywaniem niewłaściwych wzorców postępowania bądź nerwicami. Obecność partnerki przysłuży się, kiedy brak wzwodu jest efektem problemów w relacji między dwojgiem ludzi. Z kolei hipnoza ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, gdyż niektórzy wracają po niej do zdrowia, kiedy inna grupa twierdzi, że hipnoza była marnotrawstwem czasu oraz pieniędzy.

Kiedy korzysta się z psychoterapii konieczne jest odczekanie 5 do 7 tygodni na uzyskanie pożądanych rezultatów. To jednak cały czas nie koniec, gdyż impotencja może być leczona równie, dzięki innym metodom. Może odbywać się to przy pomocy aparatów próżniowych, operacji wykonywanych na naczynkach członka, a także za sprawą wszczepiania protez. Jednakże, nie są to bardzo popularne sposoby, traktuje się je wręcz jako ostateczność. Z kolei aparaty próżniowe niosą pomoc wszystkim, którzy nie zauważają żadnych postępów w trakcie korzystania z leczenia przy pomocy środków farmakologicznych oraz psychoterapii. To skuteczne rozwiązanie, które może być stosowane także w przypadku występowania przeciwwskazań do przyjmowania tabletek na zaburzenia erekcji. Jak działają aparaty próżniowe?

Do ich wykonania używa się cylindra, dzięki któremu istnieje możliwość na wygenerowanie podciśnienia wokół penisa. Ciśnienie zapewnia napłynięcie krwi do prącia, a z kolei pierścień uciskowy umieszczony u nasady prącia sprawia, że krew nie odpływa. Maksymalny czas noszenia pierścienia to 30 minut, w związku z czym mężczyzna jest zdolny odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny.